IçIN BASIT ANAHTAR AMELIYATA GIRERKEN OKUNACAK DUA CüBBELI öRTüSüNü

Için basit anahtar ameliyata girerken okunacak dua cübbeli örtüsünü

Için basit anahtar ameliyata girerken okunacak dua cübbeli örtüsünü

Blog ArticleBismillahi erkike vallahu yeş ike min külli dain fike min şerri’n neffasati fi’I-ukadi ve min şerri hasidin iza hased.

Katkısızlıklı ve sıhhatli bir şekilde doğumu sahileştirmek derunin ilk olarak Ayetel Kürsi duasının okunması gerekmektedir. Peşi sıra da Felak ve Nas surelerinin de pekâlâ okunması tavsiye edilmektedir.

Resulullahın; namaz getirince size selam vermesi ve Allahtan yardımlanmanızı dilemesine vesile olan salavat(Ebu Hureyre r.a.’dan rivayetle)

Cüppeli Ahmet Hoca’nın bahsettiği bu dua sıkıntısızşam ve yatsı salatı arasında okunmalıdır. Bu dua sökel yakınları aracılığıyla okunabilir.

Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

Sana bâtın kalmayan teessüratımı ancak Sana şikayet ediyor ve Senden,Sana müşkül gelmeyecek şeyleri istiyorum.

Yüce Allah her kese yardımcı olsun benimde annem amelyata giricek burayı kontrol et ben hep yakarış ediyorum Allah yakarış eden kulunu sever bu yüzden sabırlı olmalıyız ve bol şeyler olacana inanmalıyız ve Allahımıza yakarış etmeliyik Allah tüm hastalara şifa versin AMİN diyenler sağ olsun

49 - Rabbinden bir nimet yetişmiş olmasaydı, kuşkusuz kınanacak bir halde ıssız bir diyara atılacaktı.

annem ameliyatta Cenabıhak izasi sinein yakarış edermisiniz rabbim buraya tıklayın tum sayrı kullarina sadece ismi serifi hurmetine sifalar armağan eyle

Sınav duası sınava girecek adaylar ve yakınları aracılığıyla test öncesinde kesif okunuyor. Sınava girmeden okunacak dualar ve sınava girerken okunacak dualar koyu şekilde araştırılıyor.

Resulullahın; namaz getirince size selam vermesi ve Allahtan hibelanmanızı dilemesine vesile olan salavat(Ebu Hureyre r.a.’dan rivayetle)

Ameliyattan korkmamak karınin dua mevzulu makaslamakmızı beğendiyseniz Duha Suresi Olağanüstü şeyleri Nelerdir? konulu yazımıza da çekmece atarak duha suresinin tesirleri için da tafsilatlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

September 13, 2021 Fakat ameliyathane ve ameliyata girecek doktorlar gır konusu olduğunda karşıtmıza çısoy nitelik yeşil ya da mavidir. Sizlerde sayfamıza katkı bulmak isterseniz versiyon kutusuna berceste sözlerinizi bekliyoruz.

Arkadaşlar kızım İçin dua bekliyorum sizden tşkler Cenabıhak birlik hastalarımıza şifa versin inşAllah

Report this page